Välj din Brödernas restaurang för att boka bord och se meny:

Liljeholmskajen

Sjövikskajen 24
117 57 Stockholm

Telefon: 08-515 117 00
liljeholmen@brodernas.nu

Sickla

Siroccogatan 7
131 54 Nacka

Telefon: 08-272 330
sickla@brodernas.nu

Södermalm

Tjärhovsgatan 33
116 28 Stockholm

Telefon: 08-644 06 66
sodermalm@brodernas.nu

Skanstull

Ölandsgatan 45
116 63 Stockholm

Telefon: 08-10 12 12
skanstull@brodernas.nu

Kungsholmen

Scheelegatan 20
112 23 Stockholm

Telefon: 08-650 02 99
kungsholmen@brodernas.nu

Östermalm

Östermalmstorg 5
114 42 Stockholm

Telefon: 08-715 00 08
ostermalm@brodernas.nu

Gustavsberg

Odelbergs väg 3
134 40 Gustavsberg

Telefon: 08-410 13 170
gustavsberg@brodernas.nu

Wisby

Strandgatan 16
621 56 Visby

Telefon: 070 896 33 68
wisby@brodernas.nu

Kommande Restauranger

Botkyrka

Informationen fattas för tillfället

Telefon: Kommer snart
botkyrka@brodernas.nu

Åkersberga

Informationen fattas för tillfället

Telefon: Kommer snart
akersberga@brodernas.nu

Örebro

Informationen fattas för tillfället

Telefon: Kommer snart
orebro@brodernas.nu

Marbella

Informationen fattas för tillfället

Telefon: Kommer snart
marbella@brodernas.nu

Nyheter

Älskar du burgare? Sjyssta deals? Håll dig uppdaterad genom att prenumerera på vårat nyhetsbrev!